26.9.2017

מזגן VRF - טיפים למשתמש

לנצל את המערכת עד הסוף


אם בחרתם להתקין את מערכת הVRF האיכותית והחדשה כבר בחרתם בצעד הנכון. אמנם מדובר במערכת שעלות ההתקנה שלה גבוהה יחסית וגם התחזוקה שלה שונה מאשר תחזוקת של מערכת מיזוג רגיל אך בסופו של דבר אתם נהנים מחיסכון משמעותי בחשמל. כמו כל דבר חדש שמשומש על ידינו כדאי מאוד שנדע איך להשתמש בו בצורה נבונה כדי שנמצה אותו עד הסוף. רובנו רגילים למערכות מיזוג ישנות ומזגן VRF יכול להיות מאוד שונה לכן כדאי להכיר היטב את כל היתרונות שלו.


מזגן  VRF - טיפים למשתמש


·         אנחנו רגילים להשתמש במזגנים המיושנים שמתאמצים מאוד כדי להגיע לטמפרטורה שבחרנו כמה שיותר מהר עד כדי שאנחנו בוחרים תחילה טמפרטורה גבוהה יותר, אליה למזגן יהיה קל מאוד להגיע, ולאחר מכן אנחנו מנמיכים אותה עוד. אין לכם מה לדאוג מעבודה לא יעילה של המזגן כשמדובר במזגן VRF. תחליטו על הטמפרטורה הרצויה וכך יהיה, המזגן לא יקפיץ או ינמיך אותה יותר מהרצוי ותקבלו אחידות בכל המבנה, גדול ככל שיהיה.

·         מערכת VRF פועלת בצורה שקטה מאוד. אם אתם חוששים מהרעש שהמזגן ייצור כשאתם רוצים לישון בשקט או כשאתם צופים בסרט משפחתי, אין לכם מה לדאוג. המזגן פועל ברמה משוערת של כ-28 דציבל ביחידה הפנימית שלו, עוצמת רעש שווה למאוורר שולחן.

·         אנשים רבים מודאגים מההתקנה של מזגן VRF. כשמתקינים מזגן אנחנו רוצים להשאיר את האפשרות לחבר תעלות לעוד מקומות שאולי ייבנו בהמשך אך עם מזגן VRF החיבור הזה יהיה פשוט מתמיד. מזגן זה ידוע בהתקנה הגמישה שלו וניתן להתקין אותו במקומות יצירתיים ומגוונים בלי דאגות, לפנות הרבה משטח הגג וכמובן לחבר עוד יחידות בהמשך.


חיבור לבית חכםמזגן VRF יכול להתחבר בקלות לבית החכם שלכם והיום ניתן לקנות מזגני VRF ביתיים ותעשייתיים שפועלים באמצעות אפליקציה שמותקנת בטלפון הנייד. בצורה כזו השליטה שלכם על המיזוג יכולה להיות מקסימלית, תוכלו להחליט מתי להדליק ולכבות אותו ומן הסתם ששילוב שלו בבית חכם יהיה צעד אחד קדימה לחיסכון רב יותר. מערכת המיזוג הזו איכותית וחסכונית אך עם הפעלה מבוקרת יותר החיסכון יכול להיות הרבה יותר משמעותי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה