29.11.2018

התקנת מזגן VRF


מזגן VRF הוא המזגן הטוב ביותר שיש כיום והוא יכול להיות יעיל גם במקומות קטנים וגם במקומות גדולים. לצד היתרונות הרבים שלו בנוגע לפרמטרים של נוחות וחיסכון כספי משמעותי, יש לו יתרון גדול גם בהתקנה. זה הזמן להבין עליה כמה פרטים חשובים.

מי יכול להתקין מזגן VRF?


התקנת מזגן וירעף יכולה להתבצע רק על ידי טכנאי מזגנים מוסמכים. אם יש טכנאי מזגנים שלא יודע להתקין את המזגן הספציפי הזה הוא לא יכול לשרת אתכם בצורה מקצועית. אמנם ההתקנה עצמה דומה לרוב המזגנים האחרים אך בכל זאת יש הבדלים קטנים שיכולים להיות משמעותיים, בעיקר ברמת התכנון. כל גדולתו של התקנת מזגן VRF היא המודולריות והגמישות שלו ולכן אם אלו לא ינוצלו בצורה טובה בהתאם לצרכי הלקוח העתידיים, היתרון הזה יתבטל. לכן חשוב לבחור את הטכנאי בצורה שקולה ומקצועית.

מה היתרונות בהתקנה?


התקנת מזגן VRF מציגה יתרון ברור אחד וזו הגמישות. את יחידות ההנעה ניתן למקם בגובה של 50 מטרים מיחידות האיוד הפנימיות ואורך הצנרת יכול להגיע אפילו ל-150 מטרים. אם אתם לא מבינים בהתקנת מזגנים אתם בוודאי לא מעריכים את הנתונים הללו אך אנו יכולים לספר לכם שזה שינוי משמעותי מאוד מכל שאר המזגנים שההתקנה שלהם לא רק מוגבלת אלא לעתים בעייתית מאוד. בנוסף ליתרון זה יש עוד יתרון משמעותי והיא היכולת להוסיף עוד יחידות פנימיות לאחר מכן כך שאם תרצו להוסיף יחידה דיור נוספת או להרחיב את המקום, תעשו זאת בלי כל בעיה.


האם יש חיסרון בהתקנה?יש חיסרון אחד בהתקנת מזגן VRF והוא המחיר. באופן כללי מזגן VRF יותר יקר ממזגנים רגילים אך אתם חייבים לזכור שהוא משתלם לטווח הארוך. אמנם ההשקעה הראשונית יכולה להיות גם כפולה ממחירו של מזגן רגיל אך החיסכון שלכם אחרי שנה כבר יחזיר את כולה. כל מה שנשאר לכם לעשות זה לבחור את החברה המשתלמת ביותר וחשוב לזכור שלמרות שהמחיר הוא פרמטר משמעותי, הוא לא החשוב ביותר. חשוב לבדוק שמדובר בחברה אמינה שמעניקה התקנה מקצועית ואחריות.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה